Tapahtumakalenteri Vierailu Lohjan Seudun Eläkeläisien juhlaan

Vierailu Lohjan Seudun Eläkeläisten luokse.
Tilaisuus alkaa klo 11.00 jolloin tarjolla on keittolounas.
Klo 12.00 ohjelmaa heidän ja vierailijoiden toimesta,
Matkan hinta 20€/henkilö
sisältäen kuljetuksen.
Kerätään matkalla.
Matka-aikataulu:
Rajamäki l-a as. klo 9.05
Nurmijärvi kk l-a as. klo 9.20
Uotila klo 9.30
Kirkkotien pys klo 9.40
Lahnuksen th klo 9.45
Toivola klo 9.50

← Takaisin tapahtumiin

Tulevia tapahtumia

  • Kerho Tello

    Kesäkerho Tellossa alkaen klo 10.00[...]

  • Kerho Tello

    Kesäkerho Tellossa alkaen klo 10.00[...]

  • Kerho Tello

    Kesäkerho Tellossa alaken klo 10.00[...]

  • Kerho Tello

    Kesäkerho Tellossa alkaen klo 10.00[...]

  • Kerho Tello

    Kesäkerho Tellossa alkaen klo 10.00Yhdistyspalaveri alkaen klo 13.00[...]

  • Johtokunnan kokous Tellossa

    Johtokunnan kokous alkaen klo 10.00HUOM EI KERHOA[...]