Uusimmat kuvat

img_20210824_185023

Sisältölaatikko

Teksti tai HTML-koodi

Satunnaiset kuvat

MYYJÄISET

 JOHTOKUNTA  2022

Puheenjohtaja  Heikki Mäkinen  0400 465 769      makinen.heikki@kolumbus.fi

Varapuheenjohtaja  Maila Huovari 0400 661 112               huovari.maila@gmail.com

Sihteeri, tiedottaja Armi Backman 050 304 3678 armi.backman0@saunalahti.fi                                      

Taloudenhoitaja Pertti Halonen  050 3900 394                                                 pertti_halonen@luukku.com

Matkavastaava  Sinikka Peiponen 040 535 9803            st.peiponen@gmail.com                        

varalla  Mirja Salminen  040 755 2401                  salminenmirja48@gmail.com

Emäntä  Lea Mäkinen  045 1760 170

Ystävätoiminta  lea.makinen@kolumbus.fi

Jäsenkirjuri  Saila Laine  050 5634  977                                                            saila.b.laine@gmail.com

Tanhu/tanssit Vappu  Halonen  041 4350 193              vappu.halonen@gmail.com

Kuoro/musiikki Teuvo Halonen  041 5066 34            teuvo.halonen@gmail.com

Muut jäsenet:  Pertti Engström, Merja Lönnqvist, Kaija-Liisa Rantanen.

Varajäsen  Mirja Salminen.

Varaemäntä  Kaija Engström 040 4141 355

Arpavastaavat: Seppo Itäniemi, Sirkka Itäniemi,  varallaTuula Mutanen.

Aluejärjestön Aluetoimikunta:  Heikki Mäkinen, varalla Maila Huovari, Pertti Engström,  varalla Armi Backman.

Aluejärjestön kevätkokousedustajat:  Heikki Mäkinen, varalla Maila Huovari Armi Backman, varalla Saila Laine

Vanhusneuvosto  Maila Huovari, varaedustaja Armi Backman

Nurmijärven Eläkeläisyhdistysten Yhteistyötoimikunta   Heikki Mäkinen ja Maila Huovari.