Uusimmat kuvat

img_20200927_110207

Uusimmat kuvat

img_20200927_110207

Sisältölaatikko

Teksti tai HTML-koodi

Satunnaiset kuvat

pc100017

                             Johtokunta  2021

Puheenjohtaja  Heikki Mäkinen           0400 465 769

                                                             makinen.heikki@kolumbus.fi

Varapuheenjohtaja  Maila Huovari      0400 661 112

                                                             huovari.maila@gmail.com

Sihteeri, tiedottaja Armi Backman     050 304 3678

                                                             armi.backman0@saunalahti.fi

Taloudenhoitaja  Pertti Halonen         050 3900 394

                                                             pertti_halonen@luukku.com

Matkavastaava  Sinikka Peiponen      040 535 9803

                                                             st.peiponen@gmail.com                         

varalla  Mirja Salminen                        040 755 2401

                                                             salminenmirja48@gmail.com

Emäntä  Lea Mäkinen                          045 1760 170

Ystävätoiminta                                    lea.makinen@kolumbus.fi

Jäsenkirjuri  Saila Laine                     050 5634  977                                                                                                       saila.b.laine@gmail.com

Tanhu/tanssit Vappu  Halonen            041 4350 193

                                                             vappu.halonen@gmail.com

Kuoro/musiikki Teuvo Halonen           041 5066 348

                                                             teuvo.halonen@gmail.com

Muut jäsenet:  Sirkka Itäniemi, Pertti Engström, Merja Lönnqvist, 

Kaija-Liisa Rantanen.

Varaemäntä  Kaija Engström               040 4141 355

Arpavastaavat: Seppo Itäniemi, Sirkka Itäniemi,  varallaTuula Mutanen.

Aluetoimikunnan jäsenet: Pertti Engström, Heikki Mäkinen.

Aluejärjestön kevätkokousedustajat:  Heikki Mäkinen, Pertti Engström, Maila Huovari.

Vanhusneuvosto  Maila Huovari, varaedustaja Armi Backman

Nurmijärven Eläkeläisten Yhteistyötoimikunta Armi Backman, Lea Mäkinen